Aktivitetskalender

man tir ons tor fre lør søn
1
Håndball 17:30
Håndball @ Gjønneshallen
nov 1@17:30-19:00
 
Allidrett 18:00
Allidrett @ Ringstadbekk Skole
nov 1@18:00-19:00
 
Boccia 18:00
Boccia @ Emma Friskus
nov 1@18:00-19:00
 
Fotballgruppa – Innendørs 18:00
Fotballgruppa – Innendørs @ Gjønneshallen
nov 1@18:00-19:00
 
Svømming Voksen 20:00
Svømming Voksen @ Nadderudhallen
nov 1@20:00
 
2
3
4
6
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) 19:00
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) @ Rud før snøen kommer - senere der det er skiføre!
nov 6@19:00-20:30
 
8
Håndball 17:30
Håndball @ Gjønneshallen
nov 8@17:30-19:00
 
Allidrett 18:00
Allidrett @ Ringstadbekk Skole
nov 8@18:00-19:00
 
Boccia 18:00
Boccia @ Emma Friskus
nov 8@18:00-19:00
 
Fotballgruppa – Innendørs 18:00
Fotballgruppa – Innendørs @ Gjønneshallen
nov 8@18:00-19:00
 
Svømming Voksen 20:00
Svømming Voksen @ Nadderudhallen
nov 8@20:00
 
9
10
11
13
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) 19:00
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) @ Rud før snøen kommer - senere der det er skiføre!
nov 13@19:00-20:30
 
15
Håndball 17:30
Håndball @ Gjønneshallen
nov 15@17:30-19:00
 
Allidrett 18:00
Allidrett @ Ringstadbekk Skole
nov 15@18:00-19:00
 
Boccia 18:00
Boccia @ Emma Friskus
nov 15@18:00-19:00
 
Fotballgruppa – Innendørs 18:00
Fotballgruppa – Innendørs @ Gjønneshallen
nov 15@18:00-19:00
 
Svømming Voksen 20:00
Svømming Voksen @ Nadderudhallen
nov 15@20:00
 
16
17
18
20
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) 19:00
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) @ Rud før snøen kommer - senere der det er skiføre!
nov 20@19:00-20:30
 
22
Håndball 17:30
Håndball @ Gjønneshallen
nov 22@17:30-19:00
 
Allidrett 18:00
Allidrett @ Ringstadbekk Skole
nov 22@18:00-19:00
 
Boccia 18:00
Boccia @ Emma Friskus
nov 22@18:00-19:00
 
Fotballgruppa – Innendørs 18:00
Fotballgruppa – Innendørs @ Gjønneshallen
nov 22@18:00-19:00
 
Svømming Voksen 20:00
Svømming Voksen @ Nadderudhallen
nov 22@20:00
 
23
25
27
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) 19:00
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) @ Rud før snøen kommer - senere der det er skiføre!
nov 27@19:00-20:30
 
29
Håndball 17:30
Håndball @ Gjønneshallen
nov 29@17:30-19:00
 
Allidrett 18:00
Allidrett @ Ringstadbekk Skole
nov 29@18:00-19:00
 
Årets fotballkamp VIVIL – STABÆK 18:00
Årets fotballkamp VIVIL – STABÆK @ Gjønneshallen
nov 29@18:00-19:00
ÅRETS KAMP DEL DRØMMEN VIVIL IL FOTBALL OG STABÆK FOTBALL ØNSKER ALLE FOTBALLVENNER VELKOMMEN TIL ÅRETS KAMP I GJØNNESHALLEN TORSDAG 29 NOVEMBER KL 18 2018 CA.KL. 18:00 VIVIL 2 OG VIVIL 3  OG STABÆK FOTBALL SPILLER 2 x 10 MIN CA.KL .18:30 VIVIL 1 OG STABÆK FOTBALL SPILLER 2 x 10 MIN ETTER AT KAMPEN ER FERDIGE TAR VI GRUPPEBILDE:-)
Boccia 18:00
Boccia @ Emma Friskus
nov 29@18:00-19:00
 
Svømming Voksen 20:00
Svømming Voksen @ Nadderudhallen
nov 29@20:00
 
30