Aktivitetskalender

man tir ons tor fre lør søn
1
3
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) 19:00
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) @ Rud før snøen kommer - senere der det er skiføre!
okt 3@19:00-20:30
 
6
7
8
9
Svømming ungdom 17:00
Svømming ungdom @ Nadderudhallen
okt 9@17:00-18:00
 
10
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) 19:00
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) @ Rud før snøen kommer - senere der det er skiføre!
okt 10@19:00-20:30
 
11
Alpint 18:00
Alpint @ Emma Friskus
okt 11@18:00-19:00
 
Skileik og friidrett – ungdom 18:30
Skileik og friidrett – ungdom @ Oppdateres på facebookgruppe
okt 11@18:30-20:00
 
12
Håndballtrening 17:30
Håndballtrening @ Gjønneshallen
okt 12@17:30-19:00
 
Allidrett 18:00
Allidrett @ Ringstadbekk Skole
okt 12@18:00-19:00
 
Svømming Voksen 20:00
Svømming Voksen @ Nadderudhallen
okt 12@20:00
 
13
15
16
Svømming ungdom 17:00
Svømming ungdom @ Nadderudhallen
okt 16@17:00-18:00
 
17
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) 19:00
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) @ Rud før snøen kommer - senere der det er skiføre!
okt 17@19:00-20:30
 
18
Alpint 18:00
Alpint @ Emma Friskus
okt 18@18:00-19:00
 
Skileik og friidrett – ungdom 18:30
Skileik og friidrett – ungdom @ Oppdateres på facebookgruppe
okt 18@18:30-20:00
 
19
Håndballtrening 17:30
Håndballtrening @ Gjønneshallen
okt 19@17:30-19:00
 
Allidrett 18:00
Allidrett @ Ringstadbekk Skole
okt 19@18:00-19:00
 
Svømming Voksen 20:00
Svømming Voksen @ Nadderudhallen
okt 19@20:00
 
20
21
22
23
Svømming ungdom 17:00
Svømming ungdom @ Nadderudhallen
okt 23@17:00-18:00
 
24
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) 19:00
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) @ Rud før snøen kommer - senere der det er skiføre!
okt 24@19:00-20:30
 
25
Alpint 18:00
Alpint @ Emma Friskus
okt 25@18:00-19:00
 
Skileik og friidrett – ungdom 18:30
Skileik og friidrett – ungdom @ Oppdateres på facebookgruppe
okt 25@18:30-20:00
 
26
Håndballtrening 17:30
Håndballtrening @ Gjønneshallen
okt 26@17:30-19:00
 
Allidrett 18:00
Allidrett @ Ringstadbekk Skole
okt 26@18:00-19:00
 
Svømming Voksen 20:00
Svømming Voksen @ Nadderudhallen
okt 26@20:00
 
27
28
Medlemsaften 18:00
Medlemsaften @ Dissimilishuset
okt 28@18:00-20:30
 
29
30
Svømming ungdom 17:00
Svømming ungdom @ Nadderudhallen
okt 30@17:00-18:00
 
31
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) 19:00
Ski og Friidrett – Voksne (turgruppa) @ Rud før snøen kommer - senere der det er skiføre!
okt 31@19:00-20:30